Anasayfa / Etkinliklerimiz / Eğitimler / 23-24 Nisan 2016 Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Eğitimi

23-24 Nisan 2016 Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Eğitimi

Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Eğitimi 23-24 Nisan 2016 tarihlerinde Ankara Sanayi Odasında yapıldı. Derneğimiz tarafından düzenlenen ve katılımcılara Mobbingi tanıtmak, farkındalığı artırmak, yapılan psikolojik baskının mobbing olup olmadığını ortaya çıkarmak, analiz yapmak, bu alanda uzmanlaşmak bilgi ve tecrübelerini kazandırmayı amaçlıyor.

2 Gün süren Eğitime Ülkemizin dört bir yanındaki Üniversitelerden akademisyenler, iş güvenliği uzmanları, doktor, Avukat, Arabulucu, İnsan Kaynakları Uzmanı v.b. mesleklerden kişiler katıldı. Genel Başkan Hüseyin Gün, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Vedat BULUT, Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Veli UZ, Avukat Sibel METİN, Psikolog Yrd. Doç. Dr Meltem İdil ÇAMUROĞLU, İş sağlığı Güvenliği Uzmanı Mustafa Kemal TOPÇU yaptıkları sunumlarla katılımcılara Mobbingi tüm yönleriyle anlattılar.

Çok Başarılı geçen eğitim sonrasında katılımcılar Sertifikalarını aldılar. İyi dilek ve temennilerini dile getiren katılımcılar, bu eğitimle Mobbing konusunda önemli bilgiler edindiklerini ve bu konuda uzman olma yolunda mesafe katettiklerini dile getirdiler.

Fotoğrafları Görmek İçin Tıklayın…

Hakkında Engin

-Haber İlginizi Çekebilir

2018-2019 Yılı Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Eğitimleri

Mobbing ile Mücadele Derneği’nin her yıl düzenlediği ve Ülkemizin dört bir yanından Akademisyen, Avukat, İşveren, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir