Anasayfa / Temsilcilikler / Adana Temsilciliği / Adana Temsilciliğimiz için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Adana Temsilciliğimiz için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Adana Temsilciliğimiz ile ilgili Başvurular tamamlanmış, Dernek Yönetim Kurulumuz Tarafından Başvurular değerlendirilmeye alınmıştır.

En kısa sürede sonuçlandırılacaktır.
Derneğimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, Mobbingsiz günler dileriz.

Yalnız Değilsiniz…

Bizi izlemeye devam edin.
Saygılarımızla.

Hakkında Mobbingder -

Mobbingder -
Derneğimiz 2010 yılı şubat ayında kuruldu. Kurucu genel başkanımız Hüseyin GÜN dür. (Hüseyin GÜN maalesef 4 Şubat 2017 Tarihinde vefat etmiştir.) Mobbingder çok kısa bir sürede, önemli işler yaptı. Türkiye genelinde çeşitli illerde temsilcilikler açtı. Binlerce mağdura destek oldu. Güven duyulan, bir sivil toplum kuruluşu olarak kamuoyu tarafından büyük ilgi gördü. Çeşitli platformlarda çözüm önerilerini dile getirerek, katkı sağladı. Mobbingin mevzuatta yer alması için gayret gösterdi. Projeler yürüttü, anketler yaptı, raporlar hazırladı. Üniversitelerde, okullarda, sendikalarda, sivil toplum kuruluşlarında eğitimler verdi. Halen Mobbing farkındalık ve Mobbing Temel Analiz Uzmanlık eğitimleri vermektedir. Radyo ve televizyon programlarına katıldı. Binlerce mağdura ulaştı, destek oldu.

-Haber İlginizi Çekebilir

Erzurum’da “Mobbing” Tüm Yönleriyle Ele Alındı

Mobbing ile Mücadele Derneğinin katkılarıyla; Erzurum Valiliği ve Atatürk Üniversitesi işbirliği ile yapılan “Mobbing Nedir, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir