Anasayfa / Duyurular / Mobbingder TRT Gecenin İçinden Programında

Mobbingder TRT Gecenin İçinden Programında

Mobbing ile Mücadele Derneği olarak “GECENİN İÇİNDEN” programına katıldık.

29 Ocak 2017 PAZAR günü yapımcılığını Haluk Gurkan Arig’ın,sunuculuğunu Zafer Elgin’in gerçekleştirdiği TRT Radyo-1’de 23.00 haberlerinden sonra canlı olarak yayınlanan “GECENİN İÇİNDEN” programında, tüm yönleriyle mobbingi, mobbing ile Mücadele yöntemlerini, mobbing sonucu ortaya çıkan hastalıkları ve Dernek çalışmalarımızı konuştuk.

Programa; Genel Başkanımız Hüseyin GÜN, Genel Başkan Yardımcımız Prof.Dr. Vedat BULUT ve İletişim Genel Koordinatörümüz İlhan İŞMAN konuk oldular. Programda ayrıca Anadolu Ajansı Eski Muhabiri, Serbest Gazeteci Aysel Ogutal’ın Newyork’dan canlı telefon bağlantısı ile A.B.D. ve Kanada’da mobbing ile ilgili bilgilendirmesi de yer aldı.

Mobbingin anlatılması, kamuoyunda farkındalığın artırılması ve Derneğimizin tanıtılması adına yaptıkları katkı ve destek için bir radyo klasiği olan TRT Radyo 1 Gecenin İçinden program ekibine mağdurlar ve üyelerimiz adına teşekkür ederiz.

Hakkında İlhan İŞMAN

İlhan İŞMAN
1964 Kayseri Doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümü mezunu. Memuriyet hayatına TRT'de Prodüktör olarak başladı. Sırasıyla, Ulaştırma Bakanlığı Özel Kalem Müdürü, DHMİ Genel Müdür Müşaviri, SGK Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri, SGK'da Organizasyon ve Kurumsal Hizmetler Daire Başkanı, Kurumsal Hizmetler Daire Başkanı, İletişim Daire Başkanı, Kurumsal Tasarım ve Tanıtım Daire Başkanı, Bilişim Hizmetleri Koordinasyon Daire Başkanı olarak görev yaptı. Halen SGK'da Sosyal Güvenlik Uzmanı olarak çalışıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çağrı Merkezi ALO 170'in kurucusudur. Mobbingder İletişim Genel Koordinatörü ve Danışma Kurulu üyesidir.

Rastgele Makale

T.B.M.M. Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Mobbing ve Çözüm Önerileri Raporu

Tbmm Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Mobbing ve Çözüm önerileri raporu İlgili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir