Anasayfa / Etkinliklerimiz / Mobbing ile Mücadele Derneği yönetimi Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ömer Çomaklı’yı ziyaret etti.

Mobbing ile Mücadele Derneği yönetimi Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ömer Çomaklı’yı ziyaret etti.

Mobbing ile Mücadele Derneği Genel Başkanı Prof.Dr. Vedat Bulut, Erzurum Temsilci Başkanı Jale Alcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Türkez, Yakup Göktaş, Burak Codur, Kerem Karabulut, İlim Gödekmerdan, Lokman Lokmacı, Elif Terzioğlu ve Selim Midilliç Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ömer Çomaklı’yı makamında ziyaret etti.


Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ömer Çomaklı, “Mülkün temeli Adalettir” sözünden yola çıkarak devletler, kurum ve kuruluşlar adalet ile idare edilebilirler” dedi. Prof. Dr. Çomaklı, şahsı ve yönetimdeki birim ve kişiler olarak adalet ve kul hakkına riayet etmede hassas düşünerek, huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamının sağlanmasında bağışlayıcılık, sabır ve hoşgörünün ön planda tutulacağını vurguladı. Prof. Dr. Çomaklı, bu bağlamda çalışanların mağduriyetlerin önlenmesi, moral ve motivasyonlarının korunmasına yönelik olarak Mobbing ile Mücadele Derneğinin önemli bir sorumluluk üstlendiğini, karşılıklı dayanışma ve istişarenin güçlendirileceğini bildirdi.

Sayın Rektörün Derneğimize gösterdiği ilgiden memnun olduklarını belirten Genel Başkan Prof.DR. Vedat Bulut, Sağlıklı çalışma ortamlarında verim artar, onurlu çalışmanın korunduğu iş ortamları başarıyı da beraberinde getirir.Sağlıklı bir Kurum kültürünün olduğu iş ortamlarında, çalışan da mutludur, çalıştıran da, işte bu iş ortamlarında düzenli sürekli kaliteli işler çıkar. Mobbing ile Mücadele Derneği olarak 2010 yılından bugüne mobbing ile mücadele de önemli kazanımlar elde ettik. Bilgilendirme, bilinçlendirme, destek olma ve katkı sağlamak için mağdurlar adına çok önemli adımlar attık. Aynı inanç ve kararlılıkla geleceğe emin adımlarla ilerleyeceğimizi düşünüyorum. Ömer Çomaklı beye çok teşekkür ediyor, Mobbingsiz bir yaşam için katkı ve desteklerimizi esirgemeyeceğimizi belirtmek istiyorum. dedi.

Hakkında İlhan İŞMAN

İlhan İŞMAN
1964 Kayseri Doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümü mezunu. Memuriyet hayatına TRT'de Prodüktör olarak başladı. Sırasıyla, Ulaştırma Bakanlığı Özel Kalem Müdürü, DHMİ Genel Müdür Müşaviri, SGK Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri, SGK'da Organizasyon ve Kurumsal Hizmetler Daire Başkanı, Kurumsal Hizmetler Daire Başkanı, Kurumsal İletişim Daire Başkanı, Kurumsal Tasarım ve Tanıtım Daire Başkanı, Bilişim Hizmetleri Koordinasyon Daire Başkanı olarak görev yaptı. Halen SGK'da Sosyal Güvenlik Uzmanı olarak çalışıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çağrı Merkezi ALO 170'in kurucusudur. Mobbingder İletişim Genel Koordinatörü ve Danışma Kurulu üyesidir.

Rastgele Makale

Mobbing İle Mücadelede Başkent Öncü Olmalı

Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Odası(ASMMMO) ile Mobbing İle Mücadele Derneği işbirliği ile ASMMMO …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir