Anasayfa / Arşiv / HER TERÖRİSTİ VE BÜTÜN TERÖR ÖRGÜTLERİNİ LANETLİYORUZ…

HER TERÖRİSTİ VE BÜTÜN TERÖR ÖRGÜTLERİNİ LANETLİYORUZ…

211313

Ülkemizi kana bulayan,toplumsal travma yaşatmaya çalışan tüm teröristleri ve terör örgütlerini lanetliyoruz, görevi namus, can ve mal güvenliğimizi sağlamak olan güvenlik güçlerimizi yürekten destekliyoruz. Güvenlik güçlerimizi ve Vatandaşlarımızı kalleşçe şehit eden ve yaralayan alçakları kınıyoruz.

Ülkemizde adı ne olursa olsun, PKK,TAG,FETÖ,PDY,PYD,DEAŞ ve benzeri TÜM TERÖR ÖRGÜTLERİNİ YOK EDİNCEYE KADAR MÜCADELE EDECEĞİMİZİ YÜREKTEN HAYKIRIYORUZ.

ŞİDDET İNSANLIK SUÇUDUR. ÜLKEMİZİ ŞİDDETTEN ARINDIRACAĞIZ. O CANİLERİ BU GÜZEL ÜLKEMİZDEN YOK EDENE KADAR MÜCADELEMİZ SÜRECEKTİR.

Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyoruz. Gazilerimize ve yaralanan terör mağduru vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Mobbingder Genel Merkezi-ANKARA

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Hakkında Hüseyin GÜN

Hüseyin GÜN
1960 Yılında Kahramanmaraş Göksun’da doğdu Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünden 1986 yılında mezun oldu. Memuriyet hayatına Yem Sanayi Türk A.Ş. de Personel Şefi olarak başladı. Yem Sanayi Türk A.Ş. nin Özelleştirilmesi nedeniyle Devlet Hava Meydanları İşletmesine geçti. DHMİ Nöbetçi Hava Limanı Müdürü, Personel Daire Başkan Yardımcısı, Personel Daire Başkanı, Eğitim ve Sosyal İşler Daire Başkanı görevlerinde bulundu. Halen DHMİ’de Genel Müdür Müşaviri olarak görev yapmaktadır. 2010 Yılında bir grup gönüllü ile birlikte Mobbing ile Mücadele Derneğini kurdu. Halen Derneğin Genel Başkanı olarak mobbing mağdurlarına destek olmaktadır

Rastgele Makale

Başbakanlık genelgesi 2011/2 sayılı “İşyerlerinde Psikolojik Tacizin (Mobbing) Önlenmesi”

2011/2 sayılı “İşyerlerinde Psikolojik Tacizin (Mobbing) Önlenmesi” konulu Başbakanlık genelgesi GENELGE 2011/2 Kamu kurum ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir