Anasayfa / Duyurular / Mobbingder TRT Gecenin İçinden Programında

Mobbingder TRT Gecenin İçinden Programında

Mobbing ile Mücadele Derneği olarak “GECENİN İÇİNDEN” programına katıldık.

29 Ocak 2017 PAZAR günü yapımcılığını Haluk Gurkan Arig’ın,sunuculuğunu Zafer Elgin’in gerçekleştirdiği TRT Radyo-1’de 23.00 haberlerinden sonra canlı olarak yayınlanan “GECENİN İÇİNDEN” programında, tüm yönleriyle mobbingi, mobbing ile Mücadele yöntemlerini, mobbing sonucu ortaya çıkan hastalıkları ve Dernek çalışmalarımızı konuştuk.

Programa; Genel Başkanımız Hüseyin GÜN, Genel Başkan Yardımcımız Prof.Dr. Vedat BULUT ve İletişim Genel Koordinatörümüz İlhan İŞMAN konuk oldular. Programda ayrıca Anadolu Ajansı Eski Muhabiri, Serbest Gazeteci Aysel Ogutal’ın Newyork’dan canlı telefon bağlantısı ile A.B.D. ve Kanada’da mobbing ile ilgili bilgilendirmesi de yer aldı.

Mobbingin anlatılması, kamuoyunda farkındalığın artırılması ve Derneğimizin tanıtılması adına yaptıkları katkı ve destek için bir radyo klasiği olan TRT Radyo 1 Gecenin İçinden program ekibine mağdurlar ve üyelerimiz adına teşekkür ederiz.

Hakkında Engin

-Haber İlginizi Çekebilir

Etik Kurulu’ndan Örnek Karar

Kamu Etik Kurulu “Topluma örnek olabilecek nitelikteki etik davranış veya uygulamaları Ödüllendirme” kararı aldı. Kurul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir