Anasayfa / Genel / Mağdur Başvuru Formu’muz Yenilendi

Mağdur Başvuru Formu’muz Yenilendi

Hizmet Kalitemizi yükseltmek, kolay erişim, bilgilendirme ve farkındalığı artırmak, daha çok mobbing mağduruna mümkün olan en kısa sürede destek sağlamak, mağdura yapılan eylem ve işlemleri OBJEKTİF ve TARAFSIZ bir biçimde hızla değerlendirebilmek amacıyla; Mobbing Mağdur Başvuru Formumuz yenilendi.

Mağdurlar artık isterlerse; rapor, dava dilekçesi, karar v.b. belgeleri; delil olabilecek ses kaydı,fotoğraf veya video görüntüyü Dosya eki olarak (Maximum 500 MB) dijital ortamda Başvuru formuna ekleyerek Derneğimize gönderebilecek.

Hakkında Mobbingder -

Derneğimiz 2010 yılı şubat ayında kuruldu. Kurucu genel başkanımız Hüseyin GÜN dür. (Hüseyin GÜN maalesef 4 Şubat 2017 Tarihinde vefat etmiştir.) Mobbingder çok kısa bir sürede, önemli işler yaptı. Türkiye genelinde çeşitli illerde temsilcilikler açtı. Binlerce mağdura destek oldu. Güven duyulan, bir sivil toplum kuruluşu olarak kamuoyu tarafından büyük ilgi gördü. Çeşitli platformlarda çözüm önerilerini dile getirerek, katkı sağladı. Mobbingin mevzuatta yer alması için gayret gösterdi. Projeler yürüttü, anketler yaptı, raporlar hazırladı. Üniversitelerde, okullarda, sendikalarda, sivil toplum kuruluşlarında eğitimler verdi. Halen Mobbing farkındalık ve Mobbing Temel Analiz Uzmanlık eğitimleri vermektedir. Radyo ve televizyon programlarına katıldı. Binlerce mağdura ulaştı, destek oldu.

-Haber İlginizi Çekebilir

“Yerel Yönetimlerde Etik Farkındalığının Artırılması Projesi”

Kamu Görevlileri Etik Kurulu’nca yürütülmekte olan “Yerel Yönetimlerde Seçilmiş ve Atanmış Kamu Görevlilerinin Etik Farkındalığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir