Anasayfa / Arşiv / HÜSEYİN GÜN HAKKA YÜRÜDÜ…

HÜSEYİN GÜN HAKKA YÜRÜDÜ…

Mobbing ile Mücadele Derneği Genel Başkanımız Hüseyin Gün geçirdiği kalp krizi sonucu HAKKA yürüdü…

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun…

Cenazesi 5 şubat 2017 tarihinde öğle namazından sonra KAHRAMANMARAŞ Göksun Büyükkızılcık köyü Güller mahallesinde defnedilecektir. Genel Başkanımıza Allahtan rahmet kederli ailesi, arkadaşları, sevenleri ve Tüm Mobbing ile Mücadele camiamıza sabır diliyoruz…


Hüseyin GÜN Kimdir?

Mobbing ile Mücadele Derneği Kurucusu ve Genel Başkanı Hüseyin GÜN 1960 Yılında Kahramanmaraş Göksun’da doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünden 1986 yılında mezun olmuştur.

Memuriyet hayatına Yem Sanayi Türk A.Ş. de Personel Şefi olarak başlamış, Yem Sanayi Türk A.Ş. nin özelleştirilmesi nedeniyle Devlet Hava Meydanları İşletmesine geçmiştir.

DHMİ Nöbetçi Hava Limanı Müdürü, Personel Daire Başkan Yardımcısı, Personel Daire Başkanı, Eğitim ve Sosyal İşler Daire Başkanı görevlerinde bulunmuştur. Son olarak DHMİ’de Genel Müdür Müşaviri olarak görev yapmakta idi.

2010 yılında bir grup gönüllü ile birlikte Mobbing ile Mücadele Derneğini kurmuş ve sayısız mobbing mağduruna destek olmuştur.

HÜSEYİN GÜN’ÜN ARDINDAN YAZILANLAR…

ANILARDA KALAN FOTOĞRAFLARDA HÜSEYİN GÜN

Hakkında Hüseyin GÜN

Kurucu Genel Başkan (1960-2017) 1960 Yılında Kahramanmaraş Göksun’da doğdu Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünden 1986 yılında mezun oldu. Memuriyet hayatına Yem Sanayi Türk A.Ş. de Personel Şefi olarak başladı. Yem Sanayi Türk A.Ş. nin Özelleştirilmesi nedeniyle Devlet Hava Meydanları İşletmesine geçti. DHMİ Nöbetçi Hava Limanı Müdürü, Personel Daire Başkan Yardımcısı, Personel Daire Başkanı, Eğitim ve Sosyal İşler Daire Başkanı görevlerinde bulundu. 2010 Yılında bir grup gönüllü ile birlikte Mobbing ile Mücadele Derneğini kurdu. 2010-2017 yılları arasında Derneğin Genel Başkanı olarak binlerce mobbing mağduruna destek oldu. Hüseyin GÜN 4 Şubat 2017 tarihinde geçirdiği Kalp Krizi sonucu vefat etti.

-Haber İlginizi Çekebilir

“Yerel Yönetimlerde Etik Farkındalığının Artırılması Projesi”

Kamu Görevlileri Etik Kurulu’nca yürütülmekte olan “Yerel Yönetimlerde Seçilmiş ve Atanmış Kamu Görevlilerinin Etik Farkındalığının …

Yorum

  1. Başımız sağolsun amcama üzüldüm mekanı cennet olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir