Anasayfa / Haberler / Basında Mobbing/Bullying / Giuliano transferinde flaş iddia: ‘Mobbing uygulandı’

Giuliano transferinde flaş iddia: ‘Mobbing uygulandı’


Fenerbahçe’de Josef de Souza ve Giuliano’nun Suudi Arabistan’a transferiyle ilgili A Spor’da Emre Bol, çarpıcı bir iddiada bulundu.

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Giuliano ve Josef de Souza’nın Suudi Arabistan’a transferi

Emre Bol’un sözleri şu şekilde:

“JOSEF’İN SATIŞI SÜRPRİZİ OLDU”
Suudi Arabistan’da transfer dönemi biraz daha uzasaydı Soldado da gidebilirdi. Suudi Arabistan, bizim futbolumuzu FFP kıskacından kurtardı. Açıkçası Josef transferi bana büyük sürpriz oldu. Giuliano’yu bekliyordum ama Josef sürpriz oldu. Takımın en iyi oyuncularından biriydi. Bu kadar değerli bir oyuncunun Suudi Arabistan’a gitmesine şaşırdım.

“GİULİANO’YA MOBBİNG UYGULANMIŞ”

Hem Giuliano, hem de Josef’in haberi olmadan transfer pazarlıkları başladı. İki oyuncunun da haberi yokmuş. Bu futbolculara hiçbir şey söylenmeden transfer pazarlığı yürütüldü. Hatta Giuliano gitmek istememiş. Mobbing uygulanmış. Seni kesinlikle takımda oynatmacağız, ona göre karar ver denmiş.

Fenerbahçe’de Josef de Souza ve Giuliano’nun Suudi Arabistan’a transferiyle ilgili A Spor’da Emre Bol, çarpıcı bir iddiada bulundu. Fenerbahçe Transfer Haberleri: Giuliano ve Josef de Souza’nın Suudi Arabistan’a transferi Emre Bol’un sözleri şu şekilde: “JOSEF’İN SATIŞI SÜRPRİZİ OLDU” Suudi Arabistan’da transfer dönemi biraz daha uzasaydı Soldado da gidebilirdi. Suudi Arabistan, bizim futbolumuzu FFP kıskacından kurtardı. Açıkçası Josef transferi bana büyük sürpriz oldu. Giuliano’yu bekliyordum ama Josef sürpriz oldu. Takımın en iyi oyuncularından biriydi. Bu kadar değerli bir oyuncunun Suudi Arabistan’a gitmesine şaşırdım. “GİULİANO’YA MOBBİNG UYGULANMIŞ” Hem Giuliano, hem de Josef’in haberi olmadan transfer pazarlıkları başladı. İki oyuncunun da haberi yokmuş. Bu futbolculara hiçbir şey söylenmeden transfer pazarlığı yürütüldü. Hatta Giuliano gitmek istememiş. Mobbing uygulanmış. Seni kesinlikle takımda oynatmacağız, ona göre karar ver denmiş.”>Kaynak : futbolarena.com

Hakkında Mobbingder -

Mobbingder -
Derneğimiz 2010 yılı şubat ayında kuruldu. Kurucu genel başkanımız Hüseyin GÜN dür. (Hüseyin GÜN maalesef 4 Şubat 2017 Tarihinde vefat etmiştir.) Mobbingder çok kısa bir sürede, önemli işler yaptı. Türkiye genelinde çeşitli illerde temsilcilikler açtı. Binlerce mağdura destek oldu. Güven duyulan, bir sivil toplum kuruluşu olarak kamuoyu tarafından büyük ilgi gördü. Çeşitli platformlarda çözüm önerilerini dile getirerek, katkı sağladı. Mobbingin mevzuatta yer alması için gayret gösterdi. Projeler yürüttü, anketler yaptı, raporlar hazırladı. Üniversitelerde, okullarda, sendikalarda, sivil toplum kuruluşlarında eğitimler verdi. Halen Mobbing farkındalık ve Mobbing Temel Analiz Uzmanlık eğitimleri vermektedir. Radyo ve televizyon programlarına katıldı. Binlerce mağdura ulaştı, destek oldu.

-Haber İlginizi Çekebilir

Etik Farkındalığının Artırılması Proje Toplantısına Katıldık.

Mobbing ile Mücadele Derneği olarak “Yerel Yönetimlerde Seçilmiş ve Atanmış Kamu Görevlilerinin Etik Farkındalığının Artırılması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir