Anasayfa / Etkinliklerimiz / Ata’mızın Huzuruna Çıktık.

Ata’mızın Huzuruna Çıktık.

4-10 Şubat Mobbing Farkındalığı Haftası etkinliklerinin ilk günü 4 şubat 2019 saat 09:30’da Atamızın huzuruna çıktık, mozoleye çelenk koyduk saygı duruşunda bulunduk. Anıtkabir ziyareti Etkinliğine Yönetim Kurulu üyelerimizin yanısıra Türk Sağlık Sen genel başkan yardımcısı İsmail TÜRK ve sendika temsilcileri, kurucu üyemiz Hüseyin BOĞA, İletişim Genel Koordinatörümüz Yasemin SÖKMEN ve üyelerimiz katıldı.

Saygı duruşunun ardından Misak-i Milli kulesine geçerek, Anıtkabir Şeref defterine günün anlam ve önemini belirten duygularımızı yazdık.

Aziz Atatürk,
Mobbingle Mücadele Derneği olarak kuruluşumuzun 9. Yılında “Mobbing Farkındalığı Haftası” sebebiyle huzurunuzda olmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.

Mobbingle Mücadele Derneği olarak, her zaman milli, manevi, insani, ahlaki ve kültürel değerlerimizi önemseyerek, insanların düşünce ve inançlarına saygı göstererek, toplumun huzur ve barış içinde yaşaması için çalışıyoruz. Geleceğe dönük bir vizyonla “Onurlu çalışma hakkının korunduğu, çalışma barışının sağlandığı, deneyimli, birikimli insan kaynağımızın doğru kullanıldığı müreffef bir Türkiye için çabalıyoruz. Bu amaçla İşyerlerinde yaşanan her türlü şiddet ve psikolojik tacizle mücadele içinde olacağız.

Bağımsızlık, özgürlük, uygarlık ve refah toplumu olma yolunda hiç yılmadan çalışacağımıza huzurunuzda söz veriyoruz.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin vatandaşı olmaktan her zaman gurur duyuyor, aziz hatıranız önünde saygıyla eğiliyor, minnet, şükran ve saygılarımızı sunuyoruz.

Ruhunuz şad olsun.

Hakkında Mobbingder -

Derneğimiz 2010 yılı şubat ayında kuruldu. Kurucu genel başkanımız Hüseyin GÜN dür. (Hüseyin GÜN maalesef 4 Şubat 2017 Tarihinde vefat etmiştir.) Mobbingder çok kısa bir sürede, önemli işler yaptı. Türkiye genelinde çeşitli illerde temsilcilikler açtı. Binlerce mağdura destek oldu. Güven duyulan, bir sivil toplum kuruluşu olarak kamuoyu tarafından büyük ilgi gördü. Çeşitli platformlarda çözüm önerilerini dile getirerek, katkı sağladı. Mobbingin mevzuatta yer alması için gayret gösterdi. Projeler yürüttü, anketler yaptı, raporlar hazırladı. Üniversitelerde, okullarda, sendikalarda, sivil toplum kuruluşlarında eğitimler verdi. Halen Mobbing farkındalık ve Mobbing Temel Analiz Uzmanlık eğitimleri vermektedir. Radyo ve televizyon programlarına katıldı. Binlerce mağdura ulaştı, destek oldu.

-Haber İlginizi Çekebilir

“Yerel Yönetimlerde Etik Farkındalığının Artırılması Projesi”

Kamu Görevlileri Etik Kurulu’nca yürütülmekte olan “Yerel Yönetimlerde Seçilmiş ve Atanmış Kamu Görevlilerinin Etik Farkındalığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir