Anasayfa / Genel / 95 Yıldır Gururla…

95 Yıldır Gururla…

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-10-28 10:16:13Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com
CUMHURİYET KİMSESİZLERİN KİMSESİDİR.

Cumhuriyet Bayramı; barış, kardeşlik, birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde yaşamanın önemini hatırlatan ülkemiz adına en önemli günlerden biridir.

Daha güçlü, daha mutlu, daha varlıklı ve ekonomik olarak en güçlü ülkeler arasında yerimizi almak için daha çok üretmek, kazanmak, zenginleşmek ve gelişmek zorundayız. Hukukun üstünlüğüne inanan, demokratik, laik sosyal bir devlet olma yolunda atılacak her adımda, azim inanç ve kararlılıkla üzerimize düşen her görevi yerine getirmek için yılmadan çalışacağız.

Atamızın hedeflediği, ‘muasır medeniyet seviyesine’ ulaşmak için, görev ve sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu sorumluluklarımızı yerine getirmek için tüm üyelerimizle birlikte büyük çaba gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz.

Bu vesile ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyor, tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyoruz.

Yönetim Kurulu Adına
İlhan İŞMAN
GENEL BAŞKAN

Hakkında Mobbingder -

Mobbingder -
Derneğimiz 2010 yılı şubat ayında kuruldu. Kurucu genel başkanımız Hüseyin GÜN dür. (Hüseyin GÜN maalesef 4 Şubat 2017 Tarihinde vefat etmiştir.) Mobbingder çok kısa bir sürede, önemli işler yaptı. Türkiye genelinde çeşitli illerde temsilcilikler açtı. Binlerce mağdura destek oldu. Güven duyulan, bir sivil toplum kuruluşu olarak kamuoyu tarafından büyük ilgi gördü. Çeşitli platformlarda çözüm önerilerini dile getirerek, katkı sağladı. Mobbingin mevzuatta yer alması için gayret gösterdi. Projeler yürüttü, anketler yaptı, raporlar hazırladı. Üniversitelerde, okullarda, sendikalarda, sivil toplum kuruluşlarında eğitimler verdi. Halen Mobbing farkındalık ve Mobbing Temel Analiz Uzmanlık eğitimleri vermektedir. Radyo ve televizyon programlarına katıldı. Binlerce mağdura ulaştı, destek oldu.

-Haber İlginizi Çekebilir

Yargıtay’dan “mobbing” kriterleri

Mobbing nedeniyle tazminatı hak eden işçi ispat yükümlülüğünü yerine getiremeyince tazminatından oldu. Yargıtay, “mobbing” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir