Anasayfa / Çalıştay / Mobbing “Ortak Akıl Çalıştayı” 19-21 Ocak 2018 Tarihlerinde Ankara Haymana’da Yapılacak

Mobbing “Ortak Akıl Çalıştayı” 19-21 Ocak 2018 Tarihlerinde Ankara Haymana’da Yapılacak

Mobbing ile Mücadele Derneği Yetkili Kurul üyeleri ve Türkiye Genelindeki Temsilcilerimizin katılımı ile 19-21 Ocak 2018 tarihinde Ankara Haymana’da “Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Eğitimi ve Ortak Akıl Çalıştayı” düzenlenecektir.

 “Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Eğitimi ve Ortak Akıl Çalıştayı” Sivil Düşün AB Programı kapsamında desteklenmektedir. Üç gün sürecek Çalıştay’da Yetkili Kurul üyeleri ve Temsilciliklerimiz arasında tanışma, kaynaşma, birlik ve beraberliği sağlayacak, Derneğimizin kısa-orta ve uzun vadeli yol haritasını belirleyecek, görüş, öneri ve eleştiriler alınacak, gelecekte yapacağımız projeler konusunda fikir alışverişinde bulunulacak, bilgi ve tecrübe paylaşımı ile derneğimizin geleceğe dönük vizyonu ortak akılla ortaya konulacaktır.

 

Çalışma aşağıdaki gündemle yapılacaktır.

Gündem :
– Tanışma, kaynaşma
– Genel Başkanımızın Açılış Konuşması
– Derneğimizle ilgili genel bilgiler ve Dünyadaki gelişmeler
– Temsilciliklerin görev, yetki ve Sorumlulukları-Geleceğe Bakış
– Mobbing Analiz Metodolojisi
– Stratejik Plan Çalışması
– Temel Analiz Uzmanlık Sertifikalarının Dağıtımı
– Sonuç Bildirisi, Temenniler ve kapanış

Hakkında Mobbingder -

Mobbingder -
Derneğimiz 2010 yılı şubat ayında kuruldu. Kurucu genel başkanımız Hüseyin GÜN dür. (Hüseyin GÜN maalesef 4 Şubat 2017 Tarihinde vefat etmiştir.) Mobbingder çok kısa bir sürede, önemli işler yaptı. Türkiye genelinde çeşitli illerde temsilcilikler açtı. Binlerce mağdura destek oldu. Güven duyulan, bir sivil toplum kuruluşu olarak kamuoyu tarafından büyük ilgi gördü. Çeşitli platformlarda çözüm önerilerini dile getirerek, katkı sağladı. Mobbingin mevzuatta yer alması için gayret gösterdi. Projeler yürüttü, anketler yaptı, raporlar hazırladı. Üniversitelerde, okullarda, sendikalarda, sivil toplum kuruluşlarında eğitimler verdi. Halen Mobbing farkındalık ve Mobbing Temel Analiz Uzmanlık eğitimleri vermektedir. Radyo ve televizyon programlarına katıldı. Binlerce mağdura ulaştı, destek oldu.

-Haber İlginizi Çekebilir

KKTC ile İşbirliği Protokolü İmzaladık.

KKTC Mobbingle Mücadele Derneği ile işbirliği protokolü imzaladık. Protokol kapsamında, her iki ülke arasında eğitim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir