Anasayfa / Arşiv / MOBBİNG İLE MÜCADELE DERNEĞİ TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜYOR.

MOBBİNG İLE MÜCADELE DERNEĞİ TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜYOR.

15temmuz

Mobbing ile Mücadele Derneği olarak Ülkemizin dört bir yanındaki Mobbing Mağdurlarına ulaşmak, mobbing farkındalığını artırmak ve Mağdurlara destek olmak amacıyla Temsilciliklerimizle hizmetinizdeyiz…

Hakkında Hüseyin GÜN

Hüseyin GÜN
Kurucu Genel Başkan (1960-2017) 1960 Yılında Kahramanmaraş Göksun’da doğdu Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünden 1986 yılında mezun oldu. Memuriyet hayatına Yem Sanayi Türk A.Ş. de Personel Şefi olarak başladı. Yem Sanayi Türk A.Ş. nin Özelleştirilmesi nedeniyle Devlet Hava Meydanları İşletmesine geçti. DHMİ Nöbetçi Hava Limanı Müdürü, Personel Daire Başkan Yardımcısı, Personel Daire Başkanı, Eğitim ve Sosyal İşler Daire Başkanı görevlerinde bulundu. 2010 Yılında bir grup gönüllü ile birlikte Mobbing ile Mücadele Derneğini kurdu. 2010-2017 yılları arasında Derneğin Genel Başkanı olarak binlerce mobbing mağduruna destek oldu. Hüseyin GÜN 4 Şubat 2017 tarihinde geçirdiği Kalp Krizi sonucu vefat etti.

-Haber İlginizi Çekebilir

Erzurum Valisi Okay MEMİŞ’i Ziyaret

Mobbing ile Mücadele Derneği Erzurum Temsilci Başkanı Jale Alcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri olarak Erzurum …

Yorum

  1. Hüseyin Gün

    Hukuk Ağır Aksak da olsa bir şeyler yapmaya çalışıyor ancak, bugün hukuk nedir ki diyenler durmuyor, yarın hukuk onlara lazım olduğunda ağlayacaklar ama…….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir