Anasayfa / Arşiv / Kocaeli Temsilciliği Olarak Mağdura Moral ve Destek Ziyareti

Kocaeli Temsilciliği Olarak Mağdura Moral ve Destek Ziyareti

MOBBING İLE MÜCADELE DERNEĞİ KOCAELİ TEMSİLCİLİĞİ OLARAK SUAL SEÇKİN ‘ E MORAL VE DESTEK ZİYARETİ

” 7 yıldır bu fabrikada montaj işçisi olarak çalışıyordum. Hiçbir gerekçe gösterilmeden işten çıkarıldım. 8 Nisan 2014 tarihinden itibaren fabrikanın kapısının önünde işe dönmek için direniyorum.” diyen Gebze Legrand eski çalışanı Sual Seçkin’e moral ve destek vermek için Mobbing İle Mücadele Derneği Kocaeli Temsilciliği – Nilgün Köken ve Hazel Göksu – ziyarette bulunduk.Nuray Sual Seçkin ‘ e haklı duruşunda ve eyleminde Mobbing ile Mücadele Derneği olarak yanında olduğumuzu ifade ediyoruz.

Bugün Sual Seçkin ‘ in maruz kaldığı haksızlığa sessiz kalıp ” bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın ” diye düşünenler ; yarın o yılan sizide sokabilir.Sebep ne olursa olsun yeryüzünde yaşayan hiçbir insanın bir diğerine psikolojik baskı uygulamaya, eziyet etmeye, dışlamaya, hakaret etmeye, iftira etmeye, haklarını gasp etmeye, kişisel çıkarları için maddi ve manevi bir takım yaptırımlar uygulamaya ( MOBBING’E ) hakkı yoktur.

SUAL SEÇKİN’İN MAĞDURİYETİNİN ACİLEN GİDERİLMESİNİ VE İŞE İADE EDİLMESİNİ İSTİYORUZ.

Hakkında mobbing

-Haber İlginizi Çekebilir

Erzurum’da “Mobbing” Tüm Yönleriyle Ele Alındı

Mobbing ile Mücadele Derneğinin katkılarıyla; Erzurum Valiliği ve Atatürk Üniversitesi işbirliği ile yapılan “Mobbing Nedir, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir