Anasayfa / Arşiv / MOBBİNGDER FAALİYETLERİNE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.

MOBBİNGDER FAALİYETLERİNE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.

Derneğimiz kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet göstermektedir. Derneğimize yapılan başvurular mümkün olduğunca cevaplandırılmaya çalışılmakta ayrıca farkındalık eğitimleri verilmektedir.

Bu kapsamda derneğimiz 17.1.2012 tarihinde KESKE bağlı  Enerji-Sen üyelerine MTA salonunda “mobbing ve hukuk” konusunda bir sunum yapmış,20.1.2012 tarihinde Keçiören Ağız ve diş sağlığı merkezinde”” mobbing” “konusunda bir sunum yapılacaktır.

Daha önce Türk Sağlık sen hastaneler şubesi ile başlattığımız “mobbing ve farkındalık” eğitimlerinin devamını Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde vereceğiz. Konuşmacı olarak Dernek başkanımız Hüseyin GÜN ve sayın Doç Dr. Yasemin TANER’in katılacağı toplantıda,   Gazi Üniversitesi Tıp fakültesi Rektörü sayın Prof Dr Rıza AYHAN, Türk sağlık sen Genel başkanı sayın Önder KAHVECİ’de  birer konuşma yapacaklardır.

Farkındalık eğitimi 25.1.2012 tarihinde Gazi üniversitesi Tıp fakültesi 75.Yıl Toplantı Salonunda  12.15-13.30   saatleri arasında yapılacaktır.

Mobbing konusunda  bilgilenmek isteyen herkes bu toplantıya katılabilir.

Hakkında mobbing

-Haber İlginizi Çekebilir

Etik Farkındalığının Artırılması Proje Toplantısına Katıldık.

Mobbing ile Mücadele Derneği olarak “Yerel Yönetimlerde Seçilmiş ve Atanmış Kamu Görevlilerinin Etik Farkındalığının Artırılması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir