Anasayfa / Arşiv / MOBBİNG İLE MÜCADELE DERNEĞİ ERZURUM TEMSİLCİLİĞİ KURULDU

MOBBİNG İLE MÜCADELE DERNEĞİ ERZURUM TEMSİLCİLİĞİ KURULDU

ERZURUM

MOBBİNG İLE MÜCADELE DERNEĞİ ERZURUM TEMSİLCİLİĞİ KURULDU

Derneğimiz  İstanbul,İzmir,Antalya,Eskişehir,Kocaeli,Kütahya temsilciliklerinden sonra 3.10.2012 tarihinde Erzurum Temsilciliğini açtı.Derneğimiz Temsilciliğine Uzman Veteriner Hekim sayın Ebru BİLGİBatanırken yardımcıklarına sayın Av.Buket Bahar BASTABAN ve Yard.Doç.Dr.Zeynep GÜNGÖRMÜŞ getirilmişlerdir.

 

Derneğimiz Temsilcileri ile tanışmak ve onları bilgilendirmek amacıyla 5-6-7 Ekim 2012 tarihlerinde Erzurum giden (7 Ekim 2012 tarihinde başkanımız Hüseyin GÜN’ün ve danışma kurulu üyemiz Yrd.Doç.Dr.Nermin GÜRHAN’ın Atatürk üniversitesinde psikıyatri derneğinin düzenlediği kongrede sunumları vardı) derneğimiz başkanı Hüseyin GÜN derneğimiz üyelerinin bir kısmı ile tanışmıştır. Erzurum Temsilcimiz Ebru BİLGİN mobbing konusunda yeterli bilgi ve donanıma sahiptir. Uzun süredir tanıdığımız temsilcimiz sayın BİLGİN ve ekibi Erzurum ve çevresinde mobbing ve bullying mağdurlarını dinleyecekler ve mağdurlara yardım edeceklerdir. Bizde genel merkez olarak her zaman temsilciliklerimizin yanında olmaya azami gayret göstereceğiz.

Erzurum Temsilcimiz sayın Ebru BİLGİN’in şahsında tüm ekibine başarılar diliyoruz.

Mobbing ile Mücadele Derneği Yönetim Kurulu

Adına

Hüseyin GÜN

Başkan

Hakkında mobbing

-Haber İlginizi Çekebilir

Etik Farkındalığının Artırılması Proje Toplantısına Katıldık.

Mobbing ile Mücadele Derneği olarak “Yerel Yönetimlerde Seçilmiş ve Atanmış Kamu Görevlilerinin Etik Farkındalığının Artırılması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir