Anasayfa / Arşiv / KARS’TA MOBBİNG CİNAYETİ

KARS’TA MOBBİNG CİNAYETİ

Veysi ERİM, TUİK Bölge Müdürlüğü’nde Sosyolog kadrosunda çakışırken, mobbing mağduru olmuş. Feryat etmiş, savcılık sendika derken sorununa çare bulamamış. Kars’ta cinayet haberini duyar duymaz hemen araştırmaya geçtik. İlk tahminimiz doğru çıktı. Olay mobbingtir.

Aşağıdaki linke bakınız daha evveL basın açıklamalarıma bakınız mobbing intihar ve cinayet nedenidir.Cinsel tacizden ve fizikisel tacizden 4 kat daha fazla insana zarar verir. Mobbing intihar da ettirir cinayet de işlettirir. Alkol bağımlılığının, sigara tiryakiliğinin, uyuşturucu bağımlılığının, antidepresan bağımlığının ve bunların tüketiminin gerisinde genelde mobbing var. Biz basına sürekli konuştuk.Bu ülkede son 10 yılda PKK’nın şehit ettiği asker sayısı 634 peki intihar eden asker sayısı 964.Ya bu ülkede yılda 100 akademisyen intihar ediyor.İki rektör intihar etti.Polislerin durumu rezalet. Sağlıkçılar bitmiş durumda. Eğitimciler, Üniversiteler, bankacılar…..Hadi her gün birbirimize sıkalım. Bir mobbing mağduru olarak mobbing yapanları kınıyorum. Kars’taki olayda bazıları masum olabilir. Beni Mahkemeye veremeyen de onurlu bir insan değildir.

Hüseyin GÜN

Mobbingder Genel Başkanı

Hakkında mobbing

-Haber İlginizi Çekebilir

TRT’DE YAŞANANLAR MOBBİNG DEĞİL DE NEDİR?

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör işyerlerinde gerçekleşen psikolojik taciz, çalışanların itibarını ve onurunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir