Anasayfa / Arşiv / MOBBİNGDER’DEN AVUKATLARA DUYURU

MOBBİNGDER’DEN AVUKATLARA DUYURU

Duyuru: Mobbing İle Mücadele Derneği ile birlikte çalışacak Genç Avukatlar arıyoruz,

Dava konuları; mobbing, işçi alacak davaları maddi ve manevi tazminat, iptal, tam yargı, işe iade, iş kazası ve meslek hastalıkları vs ilgi duyanlar 0505 517 38 46 nolu telefonu arayabilirler.

Not:Büromuzda da çalışabilirler.Dürüstlük, politize olmaması ve Dernek ofisi içinde sigara içmemesi temel şartımızdır. Kendi ofisinde çalışmak isteyen avukatlarla da çalışabiliriz. Mobbingder

Hakkında Hüseyin GÜN

Hüseyin GÜN
Kurucu Genel Başkan (1960-2017) 1960 Yılında Kahramanmaraş Göksun’da doğdu Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünden 1986 yılında mezun oldu. Memuriyet hayatına Yem Sanayi Türk A.Ş. de Personel Şefi olarak başladı. Yem Sanayi Türk A.Ş. nin Özelleştirilmesi nedeniyle Devlet Hava Meydanları İşletmesine geçti. DHMİ Nöbetçi Hava Limanı Müdürü, Personel Daire Başkan Yardımcısı, Personel Daire Başkanı, Eğitim ve Sosyal İşler Daire Başkanı görevlerinde bulundu. 2010 Yılında bir grup gönüllü ile birlikte Mobbing ile Mücadele Derneğini kurdu. 2010-2017 yılları arasında Derneğin Genel Başkanı olarak binlerce mobbing mağduruna destek oldu. Hüseyin GÜN 4 Şubat 2017 tarihinde geçirdiği Kalp Krizi sonucu vefat etti.

-Haber İlginizi Çekebilir

Ankara Barosu ile “İşyeri Kanseri Mobbing Paneli”

4-10 Şubat “Mobbing Farkındalığı Haftası” etkinlikleri kapsamında Ankara Barosu İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Kurulu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir