Anasayfa / Arşiv / Kırıkkale İl Temsilciliğimiz Kuruldu.

Kırıkkale İl Temsilciliğimiz Kuruldu.

KIRIKKALE İL TEMSİLCİLİĞİMİZ KURULDU.

Derneğimizin 17 nci il temsilciliği Kırıkkale ilimizde kurulmuştur. Kırıkkale İl Temsilciliği görevine sayın Doç.Dr. Serkal GAZYAĞCI, yardımcılıklarına ise Doç.Dr.Naci ÖCAL ve Yasin TAŞ(Zir.Müh) atanmışlardır.
Mobbing konusunda farkındalık kazandırmak amacıyla faaliyette bulunacak olan il temsilciliğimiz, bu soruna duyarlılık gösteren yol arkadaşlarımız tarafından oluşturulmuştur.

Bir ülkenin en önemli kaynağı insan emeğidir.İnsan emeği sosyal sermaye olarak tanımlanmakta ve diğer üretim araçları içinde en önemlisi olarak kabul edilmektedir. Mobbing kaliteli ve kalifiye insan emeğini, hastalık yayan bir virüs gibi sinsice yok etmektedir.Daha doğrusu sosyal sermayenin kanseri mobbingtir. Sosyal sermayeyi mobbing gibi bir illetten kurtarmadan kalkınma ve hamle yapma imkanı yoktur. Ülkemiz, hak ettiği lider ülke konumuna yükselebilmek için rakip ülkelerle yapılan yarışta, önünde gizli engel olarak duran mobbing felaketinin farkına varmalı ve kamu sektörü özel sektör ayrımı yapmaksızın ciddi,samimi,kararlı adımlarla ve kesintisiz olarak mücadeleye başlamalıdır. Mobbing ile Mücadele Derneği bu amaçla kurulmuş olup, derneğimiz tüm illerimizde örgütlenmeye devam edecektir.

Kırıkkale İl Temsilcimiz Sayın Serkal GAZYAĞCI’nın şahsında ekibine başarılar diliyoruz. Kırıkkale ilimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyoruz.09/09/2015

Mobbing ile Mücadele Derneği Genel Merkezi

Hakkında mobbing

-Haber İlginizi Çekebilir

TRT’DE YAŞANANLAR MOBBİNG DEĞİL DE NEDİR?

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör işyerlerinde gerçekleşen psikolojik taciz, çalışanların itibarını ve onurunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir