Anasayfa / Arşiv / 2018-2019 Yılı Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Eğitimleri

2018-2019 Yılı Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Eğitimleri

Mobbing ile Mücadele Derneği’nin her yıl düzenlediği ve Ülkemizin dört bir yanından Akademisyen, Avukat, İşveren, Yönetici, İnsan Kaynakları Uzmanı, İş Güvenliği Uzmanı, Üniversite Öğrencileri, Mobbing Mağdurları ve Çalışanların yanısıra konuya ilgi duyan çok sayıda katılımcının yer aldığı Mobbing Temel Uzmanlık Analizi Eğitimleri Ankara’da yapılıyor.

Konularında tecrübeli, uzman eğiticilerin verdiği eğitimlerde katılımcılara; Mobbingi tanıtmak, farkındalığı artırmak, yapılan psikolojik baskının mobbing olup olmadığını ortaya çıkarmak, analiz yapmak, bu alanda uzmanlaşmak için bilgi ve deneyimi artırmak, gruplar Halinde Mobbing Vaka Analiz Çalışması yapılarak Mobbing Temel Analiz Uzmanı yetkinliği kazandırmak için düzenlenmektedir.

Eğitim sonucunda katılımcılara Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Sertifikası verilecektir.

Ben de Mobbing konusunda Uzmanlaşmak istiyorum diyorsanız sizi de aramızda görmekten onur duyarız.

2018 YILI EĞİTİM PROGRAMI

16-17 Şubat 2019 Ankara
27-28 Nisan 2019 Ankara
29-30 Haziran 2019 Ankara

EĞİTİM PROGRAMI

Eğitim Günleri : Cumartesi – Pazar

Eğitim Saati : 09.30 – 17.30

Eğitim Adresi : Mobbing ile Mücadele Derneği İlkiz Sokak Ekmen İşhanı No:22/4 Sıhhıye ANKARA

KATILIM ÜCRETİ:
Mobbing ile Mücadele Derneği üyesi olanlara 600 TL+KDV, üye olmayanlar için ise 700 TL+KDV ücret ödeyeceklerdir.

Katılım ücretlerinin yarısı başvuru tarihinden önce ST Strateji ve Teknoloji Geliştirme Eğitim Denetim Danışmanlık Tic.San.Ltd.Şti. TEB Çukurambar Şubesi IBAN: TR 76 0003 2000 0000 0057 6720 37 no’lu hesaba yatırılacaktır.Konaklama ücreti bu fiyata dahil değildir.

Banko Dekontunu mobbingakademi@mobbing.org.tr mailine göndermeniz önemle rica olunur.

Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Eğitimi Ön Kayıt

    UYARI : ÖNCELİKLE Mobbing Farkındalık Seminerine katılmanız gerekmektedir. UNUTMAYIN Mobbing Farkındalık Semineri Katılım Belgesi almadan Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Eğitimine katılamazsınız.
    UYARI : Mobbing Temel Analiz Uzmanlık Eğitimine katılabilmeniz için Mobbing Farkındalık Semineri Katılım Belgesi almış olmanız gerekmektedir.

Hakkında Mobbingder -

Derneğimiz 2010 yılı şubat ayında kuruldu. Kurucu genel başkanımız Hüseyin GÜN dür. (Hüseyin GÜN maalesef 4 Şubat 2017 Tarihinde vefat etmiştir.) Mobbingder çok kısa bir sürede, önemli işler yaptı. Türkiye genelinde çeşitli illerde temsilcilikler açtı. Binlerce mağdura destek oldu. Güven duyulan, bir sivil toplum kuruluşu olarak kamuoyu tarafından büyük ilgi gördü. Çeşitli platformlarda çözüm önerilerini dile getirerek, katkı sağladı. Mobbingin mevzuatta yer alması için gayret gösterdi. Projeler yürüttü, anketler yaptı, raporlar hazırladı. Üniversitelerde, okullarda, sendikalarda, sivil toplum kuruluşlarında eğitimler verdi. Halen Mobbing farkındalık ve Mobbing Temel Analiz Uzmanlık eğitimleri vermektedir. Radyo ve televizyon programlarına katıldı. Binlerce mağdura ulaştı, destek oldu.

-Haber İlginizi Çekebilir

Yargıtay’dan “mobbing” kriterleri

Mobbing nedeniyle tazminatı hak eden işçi ispat yükümlülüğünü yerine getiremeyince tazminatından oldu. Yargıtay, “mobbing” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir