Anasayfa / Arşiv / HÜSEYİN GÜN HAKKA YÜRÜDÜ…

HÜSEYİN GÜN HAKKA YÜRÜDÜ…

Mobbing ile Mücadele Derneği Genel Başkanımız Hüseyin Gün kalp krizi sonucu HAKKA yürüdü…

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun…

Cenazesi 5 şubat 2017 tarihinde öğle namazından sonra KAHRAMANMARAŞ Göksun Büyükkızılcık köyü Güller mahallesinde defnedilecektir. Genel Başkanımıza Allahtan rahmet kederli ailesi, arkadaşları, sevenleri ve Tüm Mobbing ile Mücadele camiamıza sabır diliyoruz…


Hüseyin GÜN Kimdir?

Mobbing ile Mücadele Derneği Kurucusu ve Genel Başkanı Hüseyin GÜN 1960 Yılında Kahramanmaraş Göksun’da doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünden 1986 yılında mezun olmuştur.

Memuriyet hayatına Yem Sanayi Türk A.Ş. de Personel Şefi olarak başlamış, Yem Sanayi Türk A.Ş. nin özelleştirilmesi nedeniyle Devlet Hava Meydanları İşletmesine geçmiştir.

DHMİ Nöbetçi Hava Limanı Müdürü, Personel Daire Başkan Yardımcısı, Personel Daire Başkanı, Eğitim ve Sosyal İşler Daire Başkanı görevlerinde bulunmuştur. Son olarak DHMİ’de Genel Müdür Müşaviri olarak görev yapmakta idi.

2010 yılında bir grup gönüllü ile birlikte Mobbing ile Mücadele Derneğini kurmuş ve sayısız mobbing mağduruna destek olmuştur.

HÜSEYİN GÜN’ÜN ARDINDAN YAZILANLAR…

Hakkında İlhan İŞMAN

İlhan İŞMAN
1964 Kayseri Doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümü mezunu. Memuriyet hayatına TRT'de Prodüktör olarak başladı. Sırasıyla, Ulaştırma Bakanlığı Özel Kalem Müdürü, DHMİ Genel Müdür Müşaviri, SGK Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri, SGK'da Organizasyon ve Kurumsal Hizmetler Daire Başkanı, Kurumsal Hizmetler Daire Başkanı, Kurumsal İletişim Daire Başkanı, Kurumsal Tasarım ve Tanıtım Daire Başkanı, Bilişim Hizmetleri Koordinasyon Daire Başkanı olarak görev yaptı. Halen SGK'da Sosyal Güvenlik Uzmanı olarak çalışıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çağrı Merkezi ALO 170'in kurucusudur. Mobbingder İletişim Genel Koordinatörü ve Danışma Kurulu üyesidir.

Rastgele Makale

‘Mobbing’ varsa tazminat da var…

İşyerinde, “yıldırma amaçlı psikolojik taciz” olan mobbing konusunda, son 2 yılda 6 bine yakın şikâyet …

Yorum

  1. Başımız sağolsun amcama üzüldüm mekanı cennet olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir